Hrudní chirurgie TN

Doprava

Kontakt:

Plná adresa kliniky:   Oddělení hrudní chirurgie TN
                                     Vídeňská 800
                                     140 59 PRAHA 4
                                       CZECH REPUBLIC

Dopravní spojení:

Autem:
Jižní spojkou, v oblasti Kačerova sjet směrem na Krč, Vídeňskou ulicí až před nemocnici, kde jsou placená i neplacená parkoviště, je možno též vjet do areálu nemocnice hlavní branou, za branou doprava a hned první objekt je budova hrudní chirurgie- pavilon B1, parkování přímo před vchodem či za pavilonem B1, vchod z boku budovy (směrem od Vídeňské ulice). Při delším stání v areálu nemocnice je vyžadován u hlavní brány poplatek.

MHD:
metrem „C“ na stanici KAČEROV, autobusem (z nejbližšího stání jedou všechny linky) do stanice „Nemocnice Krč“ (1 - 2 stanice dle linky), podchodem k hlavní bráně, za níž je orientační tabule pro pěší.

Pavilon B1 (Oddělení hrudní chirurgie) se nachází hned za hlavní branou vpravo, vchod z boku budovy (směrem od Vídeňské ulice), přízemí.
Pavilon A1 (Mammologická ambulance) se nachází hned za hlavní branou vlevo, hlavní vchod, přízemí, vzadu v prostoru polikliniky. Autem je nutné objet celý areál a parkovat z opačné strany budovy, proto je vhodnější pro mammologické pacienty ponechat auto před branou na placeném či neplaceném parkovišti a na ambulanci dojít pěšky.

Mapa